Auto-Service Zieliński

Sprawdzony i zaufany serwis samochodowy w Górze Kalwarii

OFERTA

Oferujemy kompleksową obsługę pojazdów osobowych oraz dostawczych wszystkich marek.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży motoryzacyjnej. Szkolimy się i zdobywamy nowe kwalifikacje uczestnicząc w kursach i szkoleniach. Posiadamy też nowoczesny sprzęt. Wszystko to sprawia, że jesteśmy w stanie zaoferować usługi najwyższej jakości.

serwis samochodowy Góra Kalwaria

Obsługujemy samochody elektryczne oraz hybrydowe

Samochody elektryczne oraz hybrydowe zyskują na popularności z roku na rok. O wyborze tych aut decyduje komfort jazdy, niższy koszt użytkowania i ekonomiczność w eksploatacji. Wychodząc naprzeciw potrzebom klienta oraz rynku firma AUTO-SERVICE ZIELIŃSKI świadczy usługi także w zakresie profesjonalnej naprawy samochodów elektrycznych oraz hybrydowych. Obsługujemy pojazdy: z napędem elektrycznym (EV), hybrydowym (HEV), hybryd z wtyczką (PHEV), pojazdów elektrycznych o rozszerzonym zasięgu (EREV). Fachowe i bezpieczne prace diagnostyczno-naprawcze przy instalacjach wysokiego napięcia powinny być realizowane przez personel posiadający odpowiednie, kierunkowe przeszkolenie i przy użyciu odpowiednich narzędzi.

Jeżeli zepsuł Ci się samochód hybrydowy lub elektryczny, nie możesz go uruchomić, komputer zgłasza błędy lub tylko chcesz upewnić się co do stanu samochodu, zadzwoń - pomożemy.

Najwyższa jakość usług

Wieloletnia praktyka zawodowa oraz znajomość współczesnego rynku samochodowego ukierunkowała serwis na ścieżkę ciągłego rozwoju. Regularnie wysyłamy naszych pracowników na szkolenia. Zapraszamy do zapoznania się z dyplomami ukończenia kursów i szkoleń naszych pracowników. Nieustannie doszkalamy się zdobywając nową wiedzę i umiejętności praktyczne z zakresu mechaniki, blacharstwaelektroniki i naprawy aut. Dzięki położeniu nacisku na ciągły rozwój naszego zespołu, oferujemy profesjonalne usługi najwyższej jakości. Mogą Państwo zaufać naszej wiedzy i wieloletniemu doświadczeniu.

Kształcimy we współpracy z Zespołem Szkół Zawodowych im. Marszałka Franciszka Bielińskiego w zawodzie: 

  • mechanik
  • elektromechanik pojazdów samochodowych

Dyplomy & certyfikaty

elektronika samochodowa Góra Kalwaria

Jesteśmy członkiem Sieci EuroWarsztat. Należymy do Międzynarodowej organizacji GroupAutoUnion.


Przy współpracy z siecią EuroWarsztat ciągle rozszerzamy i udoskonalmy nasze usługi i zaplecze techniczne.

blacharstwo Góra Kalwaria

5 powodów, dla których warto u nas naprawić auto:

Zaufało nam już wielu kierowców i właścicieli pojazdów!

 

Kompleksowa obsługa aut

W naszym zakładzie samochodowym w Górze Kalwarii zajmujemy się mechaniką, elektromechaniką oraz elektroniką pojazdów. Wykonujemy naprawy powypadkowe z OC i AC. Świadczymy usługi blacharskie oraz lakiernicze. 

 

Wykwalifikowani pracownicy

Nasi pracownicy posiadają wieloletnie doświadczenie w branży motoryzacyjnej. Przeszli liczne kursy i szkolenia. 

 

Profesjonalna obsługa

Profesjonalizm to wartość, którą w naszym zakładzie samochodowym cenimy najbardziej. Mogą Państwo liczyć na profesjonalną obsługę oraz na najwyższą jakość oferowanych przez nas usług.

 

Samochody to nasza pasja

Samochody to dla nas, tak jak i pewnie dla wielu z Państwa, coś o wiele więcej, niż pojazdy służące do przemieszczania się z miejsca na miejsce. Zamiłowanie do motoryzacji przelewamy na auta, które Klienci przyprowadzają da naszego warsztatu. Naprawiamy je z prawdziwą pasją.

 

Ponad 20 lat doświadczenia w branży

Od ponad 20 lat działamy w Górze Kalwarii. W tym czasie zdobyliśmy sobie zaufanie wielu kierowców, zarówno tych prywatnych, jak i tych, pracujących w ramach firmowej floty. Teraz należą oni do grona naszych zaufanych klientów.

Szukasz mechanika lub elektryka samochodowego w Górze Kalwarii? Skontaktuj się z nami!

Jesteśmy do Państwa dyspozycji w naszej siedzibie w Górze Kalwarii.

AUTO-SERVICE ZIELIŃSKI

Zakalwaria 11A05-530 Góra Kalwaria

Godziny otwarcia:
Pon. - Pt. 7:00 - 18:00 Sob. serwis nieczynny

OBSERWUJ NAS